Doriti să reactionati la acest mesaj? Creati un cont în câteva clickuri sau conectati-vă pentru a continua.
Pentru vizualizarea in conditii optime a forumului ortodox, proOrtodoxia, va recomandam Google Chrome care poate fi descarcat de aici.
Ultimele subiecte
» Pelerinaje la Sfantul Munte Athos
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptySam Aug 08, 2015 11:05 am Scris de daseky30

» Clasificarea religiilor
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyDum Apr 05, 2015 7:32 pm Scris de clairvaux

» Intrebare pentru cei din linia intai
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyDum Apr 05, 2015 7:28 pm Scris de clairvaux

»  Treptele rugaciunii, vizitarea raiului din viata aceasta
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyDum Apr 05, 2015 7:21 pm Scris de clairvaux

» De ce nu ne putem ruga împreuna cu catolicii
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyDum Apr 05, 2015 6:45 pm Scris de clairvaux

» ECUMENISMUL:origini, esenta, deziderate
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyDum Apr 05, 2015 6:40 pm Scris de clairvaux

» În Duminica Ortodoxiei s-a lansat un nou site
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyMar Mar 03, 2015 9:34 am Scris de Crez

» Icoane Ortodoxe
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyMier Mai 14, 2014 3:41 pm Scris de Mihai Gabriel

» Magazin online Handmade TRADITII
Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni EmptyMier Mai 14, 2014 3:39 pm Scris de Mihai Gabriel

Calendar Crestin-Ortodox
Căutare
 
 

Rezultate pe:
 


Rechercher Cautare avansata

Flux RSS


Yahoo! 
MSN 
AOL 


Statistici
Avem 210 membri înregistrati
Cel mai nou utilizator înregistrat este: Peter peter

Membrii nostri au postat un numar de 634 mesaje în 360 subiecte

Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni

2 participan?i

In jos

Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni Empty Re: Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni

Mesaj Scris de M Lun Feb 02, 2009 6:23 pm

Daca nu are aprobarea episcopului sau este oprit a face asa ceva!
Stiu doar ca IPS Teofan a anuntat Patriarhia ca de catre anumite persoane se asociaza fals numele sau si al Mitropolii Moldovei la asa ceva.Mai simplu s-a dezis!
Inainte de a posta despre asa ceva m-am informat.

M
intermediar I
intermediar I

Numarul mesajelor : 22
Data de inscriere : 24/01/2009

Sus In jos

Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni Empty Re: Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni

Mesaj Scris de Admin Lun Feb 02, 2009 10:22 pm

Frate M,vad o mare lupta in tine.Ti-am citit din postari si observ ca mult gresim noi cei ce spunem lucrurilor pe nume.E dreptul tau la opinie,dar imi pare sincer rau ca esti in alt duh.
Doamne ajuta!
Admin
Admin
Admin
Admin

Numarul mesajelor : 117
Data de inscriere : 02/09/2008

https://proortodoxia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni Empty Re: Parintele Mihai-Andrei Aldea,predica despre documentele cu micro-cip si vremurile ce vor veni

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum